x

Informujemy, że nasza strona wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Informacje o firmie

KLIENT - nasz partner w biznesie

SERWKOM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od kilku lat w branży IT. Oprogramowanie tworzone przez naszą firmę powstaje w oparciu o ścisłą współpracę z naszymi klientami. Ich wkład w zakresie jego aktualizacji owocuje stałym wzrostem jakości naszych produktów i rosnącym zadowoleniem wszystkich kontrahentów współpracujących z nami. Priorytetem w tworzeniu produktów jest ich dostosowanie do potrzeb użytkownika końcowego, tak aby codzienne użytkowanie aplikacji było naturalnym procesem korporacyjnym nie przysłaniającym meritum czynności służbowych.

INNOWACJA - klucz do sukcesu

U podstaw sprawnego funkcjonowania naszych platform biznesowych i aplikacji, leży wykorzystywanie w nich innowacyjnych technologii w oparciu o sieć Internet, oraz autorskie rozwiązania. Naszym celem wciąż jest i zawsze było, oferowane rozwiązań nowatorskich - jakich w danym czasie nie dostarcza nikt inny. Jest nią także systematyczna progresja i poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz budowanie unikalnych, efektywnych platform dla firm i instytucji, ułatwiających ich rozwój i wzmocnienie wizerunku. Realizację tych zamierzeń urzeczywistniamy dzięki systematycznej pracy, podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu i szerokiej znajomości rynku usług informatycznych. Te i inne atrybuty firmy pozwalają nam podjąć się każdego zadania i pomyślnie mu sprostać.

"Z LICENCJĄ NA POSTĘP" - nasze credo

Swoją rzetelną i konkretną wiedzę opieramy o wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku helpdesk-u i outsourcingu usług komputerowych, na którym cały czas jesteśmy obecni, a gdzie dane nam było poznać problemy naszych obecnych klientów z różnych sektorów i branż gospodarki. Wsłuchując się w ich oczekiwania modelujemy aplikacje skrojone na ich miarę i potrzeby. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm naszego zespołu przekładamy na wymierne korzyści naszych klientów wynikające z użytkowania dedykowanego oprogramowania. Są nimi między innymi: oszczędność czasu, redukcja kosztów, większa wygoda, sprostanie wymogom rynku czy dostosowanie do przepisów prawa. Podejmując się coraz to nowych wyzwań nie zapominamy o podwyższaniu standardów działania i zwiększaniu funkcjonalności naszych obecnych produktów. Bezustannie wyznaczamy sobie ambitne cele, gdyż zawsze chcemy być o krok przed konkurencją...


Kontakt

Adres firmy:
Serwkom Sp. z o. o.
ul. Kraszewskiego 46/1
02-422 Warszawa
tel.: 022 863 00 37
GSM: 500-289-011
GSM: 500-289-022
e-mail: info@serwkom.pl
Biuro:
Serwkom Sp. z o. o. - biuro
ul. Zwycięzców 4a
03-941 Warszawa